Klíč k samostatnému bydlení

Kafkova 587/15, 160 00 Praha 6

 

Identifikátor služby: 9322835

Cena služby: zdarma

 

Sociální rehabilitace poskytuje službu osobám, které žijí v bytech od městských částí, či Magistrátu hlavního města Prahy a mají problém s udržením bydlení, nebo potřebují získat dovednosti k samostatnému bydlení. Zároveň potřebují a mají zájem využívat podporu sociální služby, protože se jim nedaří svoji situaci vyřešit vlastními silami.

Kontaktovat

Financování

Provoz

Služba je poskytována v době:

Pondělí – Pátek

 9:00 – 15:00

Co poskytujeme

Cílová skupina

Uživateli se mohou stát muži a ženy starší 18 let, kteří se ocitli v krizi. Uživatelem se může stát osoba, která ještě nebydlí v žádném z uvedených bytů (bytech ve vlastnictví HMP, v bytech svěřených městské části, dále jen „MČ“ a v bytech získaných prostřednictvím Městské nájemní agentury, dále jen „MNA“), ale usiluje o jeho získání, v rámci sociálního šetření bylo zjištěno, že potřebuje zajistit podporu v zabydlování, kterou zajištěnou nemá a je ve fázi tzv. „párování s bytem“ (situace – kdy byla žadateli ze strany HMP, MČ, MNA učiněna předběžná nabídka na konkrétní byt a žadatel předběžnou nabídku přijal).

Náš tým

Mgr. Jozef Tišťan

Vedoucí služby | Sociální pracovník

 

 +420 774 654 513

tistan@ksrdciklic.cz

Mgr. Luděk Nikl

sociální pracovník

 +420 771 127 626

nikl@ksrdciklic.cz

Jitka Zábojníková

Pracovnice v sociálních službách

 

+420 777 362 752

zabojnikova@ksrdciklic.cz

Eva Šeňová

sociální terapeut

 +420 773 762 646

senova@ksrdciklic.cz

Jak to u nás vypadá

Doplňující informace

Odborný supervizor služby:  Mgr. Dagmar Doubravová

Kontaktujte nás

Ocitli jste se v krizové situaci a nemáte, kde bydlet? Anebo máte problém s tím si bydlení udržet? Nedaří se vám vyřešit svoji situaci vlastními silami a potřebujete podporu sociální služby? Jsme tu pro vás. Ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme.